Informujemy, że nasza strona używa plików cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na powyższe powinieneś dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki.X Zamknij

  • Strona główna
  • Rejestr zmian
  • Mapa serwisu
  • Szukaj
  • Kontakt
drukuj

Przetargi

Zapytanie – przetarg nieograniczony na usługi doradztwa zawodowego dla uczestników projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu” – subregion zielonogórski

Zamawiający Agencja Rozwoju Regionalnego SA z siedzibą w Zielonej Górze,  działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku  Prawo zamówień publicznych, zawiadamia, że w postępowaniu   na  usługi doradztwa zawodowego   dla uczestników projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu” – subregion zielonogórski  wpłynęło zapytanie dotyczące treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

 

 

 

   Zielona Góra, dnia 11 lipca 2013 r.


                                                                                              ODPOWIEDŹ NA PYTANIE

dotyczy postępowania znak: ARR/RIF/KZ/KSz/101/2013

         Zamawiający Agencja Rozwoju Regionalnego SA z siedzibą w Zielonej Górze,  działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku  Prawo zamówień publicznych, zawiadamia, że w postępowaniu   na:  usługi doradztwa zawodowego   dla uczestników projektu „Dodaj pieniądze do pomysłu” – subregion zielonogórski  wpłynęło zapytanie dotyczące treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia:

Pytanie:

Czy posiadanie licencji doradcy zawodowego  tyczy się tylko osób, które mają wykształcenie na kierunku psychologia/ pedagogika czy także osób, które mają wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku doradztwo zawodowe/ poradnictwo zawodowe ?

Odpowiedź:

Obowiązek posiadania licencji zawodowej dotyczy wyłącznie osób, które posiadają wykształcenie wyższe na kierunku psychologia/ pedagogika.